Detail spoje » Tram 3 # NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:48
0,4 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   10:52
0,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   10:54
1,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   10:55
1,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   10:56
1,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   10:57
2,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   10:58
2,7 Dvořákova Interaktivní plán dopravy 11:00  
INFO: Bezpečnostní pauza