Detail spoje » Tram 3 # NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   9:33
0,4 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   9:37
0,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   9:39
1,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   9:40
1,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   9:41
1,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   9:42
2,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   9:43
2,7 Dvořákova Interaktivní plán dopravy 9:45  
INFO: Bezpečnostní pauza