Detail spoje » Tram 3 x NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   9:21
0,4 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   9:22
0,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   9:23
1,2 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   9:24
1,6 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   9:25
1,9 U Práce Interaktivní plán dopravy   9:27
2,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   9:30
2,8 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   9:31
3,1 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   9:32
3,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   9:35
4,2 Jedlová Interaktivní plán dopravy   9:36
4,5 Liliová Interaktivní plán dopravy   9:37
4,9 Olšová Interaktivní plán dopravy   9:38
5,2 Vřesová Interaktivní plán dopravy   9:40
5,8 Slovany Interaktivní plán dopravy 9:43  
INFO: jede jen do zast. quot;U Prácequot;, dále na Slovany a do vozovny