Detail spoje » Tram 3 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   9:43
0,4 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   9:47
0,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   9:49
1,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   9:50
1,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   9:51
1,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   9:52
2,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   9:53
2,7 Dvořákova Interaktivní plán dopravy 9:55