Detail spoje » Tram 3 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   9:27
0,4 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   9:31
0,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   9:33
1,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   9:34
1,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   9:35
1,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   9:36
2,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   9:37
2,7 Dvořákova Interaktivní plán dopravy 9:39