Detail spoje » Tram 4
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   20:14
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   20:15
1 Severka Interaktivní plán dopravy   20:16
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   20:17
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   20:18
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   20:20
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   20:21
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   20:22
4,7 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   20:27
4,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy 20:28