Detail spoje » Tram 4
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   19:39
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   19:40
1 Severka Interaktivní plán dopravy   19:41
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   19:42
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   19:43
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   19:45
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   19:46
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   19:47
4,7 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   19:52
4,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy 19:53