Detail spoje » Tram 4
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:25
1,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:28
1,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:30
2,2 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   10:31
2,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:32
3,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:33
3,5 Severka Interaktivní plán dopravy   10:34
3,9 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   10:35
4,6 Košutka Interaktivní plán dopravy 10:38