Detail spoje » Tram 4 #
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   10:10
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   10:11
1 Severka Interaktivní plán dopravy   10:12
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:13
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:14
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   10:16
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:17
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:19
4,7 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   10:24
4,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy 10:25  
INFO: Bezpečnostní pauza