Detail spoje » Tram 4 x
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   20:29
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   20:30
1 Severka Interaktivní plán dopravy   20:31
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   20:32
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   20:33
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   20:35
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   20:36
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   20:37
4,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   20:40
4,8 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   20:42
5,2 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   20:43
5,5 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   20:44
6,2 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   20:47
6,6 Jedlová Interaktivní plán dopravy   20:48
6,9 Liliová Interaktivní plán dopravy   20:49
7,3 Olšová Interaktivní plán dopravy   20:50
7,6 Vřesová Interaktivní plán dopravy   20:52
8,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 20:55  
INFO: jede jen do sadů Pětatřicátníků, dále do vozovny