Detail spoje » Tram 4
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   19:50
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   19:51
1 Severka Interaktivní plán dopravy   19:52
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   19:53
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   19:54
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   19:56
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   19:57
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   19:58
4,7 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   20:03
4,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy 20:04