Detail spoje » Tram 4
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   10:30
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   10:31
1 Severka Interaktivní plán dopravy   10:32
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:33
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:34
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   10:36
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:37
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:39
4,7 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   10:44
4,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy 10:45