Detail spoje » Tram 4
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:00
1,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:03
1,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:05
2,2 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   10:06
2,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:07
3,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:08
3,5 Severka Interaktivní plán dopravy   10:09
3,9 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   10:10
4,6 Košutka Interaktivní plán dopravy 10:13