Detail spoje » Bus 26 NP L
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   14:38
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   14:38
1,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   14:39
3,8 Chaty Interaktivní plán dopravy   14:43
4,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   14:44
5,2 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   14:46
5,8 Severní Interaktivní plán dopravy   14:47
6,4 Valcha Interaktivní plán dopravy   14:48
9,3 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   14:53
9,9 Lhota Interaktivní plán dopravy 14:55  
INFO: jede jen do zastávky quot;Lhotaquot;