Detail spoje » Bus 26 NP L
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   13:48
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   13:48
1,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   13:49
3,8 Chaty Interaktivní plán dopravy   13:53
4,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   13:54
5,2 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   13:56
5,8 Severní Interaktivní plán dopravy   13:57
6,4 Valcha Interaktivní plán dopravy   13:58
9,3 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   14:03
9,9 Lhota Interaktivní plán dopravy 14:05  
INFO: jede jen do zastávky quot;Lhotaquot;