Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Ves Interaktivní plán dopravy   23:10 V
0,5 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   23:10 V
2,3 Lhota Interaktivní plán dopravy   23:13
2,9 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   23:14
4,4 Lašitov Interaktivní plán dopravy   23:16
5,8 Valcha Interaktivní plán dopravy   23:18
6,4 Severní Interaktivní plán dopravy   23:19
7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   23:20
7,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   23:21
8,4 Chaty Interaktivní plán dopravy   23:22
9,7 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   23:24
10,8 Čermákova Interaktivní plán dopravy   23:25
11,6 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   23:27
12,1 Bory Interaktivní plán dopravy 23:29