Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   22:50
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   22:50
1,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   22:51
3,8 Chaty Interaktivní plán dopravy   22:55
4,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   22:56
5,2 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   22:58
5,8 Severní Interaktivní plán dopravy   22:59
6,4 Valcha Interaktivní plán dopravy   23:00
9,3 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   23:04
9,9 Lhota Interaktivní plán dopravy   23:06
11,7 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   23:08 V
12,2 Nová Ves Interaktivní plán dopravy 23:09   V