Detail spoje » Bus 26 NP L
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   21:50
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   21:50
1,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   21:51
3,8 Chaty Interaktivní plán dopravy   21:55
4,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   21:56
5,2 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   21:58
5,8 Severní Interaktivní plán dopravy   21:59
6,4 Valcha Interaktivní plán dopravy   22:00
9,3 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   22:04
9,9 Lhota Interaktivní plán dopravy 22:06  
INFO: jede jen do zastávky quot;Lhotaquot;