Detail spoje » Bus 26 NP L
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   14:23
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   14:23
1,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   14:24
3,8 Chaty Interaktivní plán dopravy   14:28
4,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   14:29
5,2 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   14:31
5,8 Severní Interaktivní plán dopravy   14:32
6,4 Valcha Interaktivní plán dopravy   14:33
9,3 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   14:38
9,9 Lhota Interaktivní plán dopravy 14:40  
INFO: jede jen do zastávky quot;Lhotaquot;