Detail spoje » Bus 26 NP L
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   13:33
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   13:33
1,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   13:34
3,8 Chaty Interaktivní plán dopravy   13:38
4,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   13:39
5,2 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   13:41
5,8 Severní Interaktivní plán dopravy   13:42
6,4 Valcha Interaktivní plán dopravy   13:43
9,3 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   13:48
9,9 Lhota Interaktivní plán dopravy 13:50  
INFO: jede jen do zastávky quot;Lhotaquot;