Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   12:35
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   12:35
1,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   12:36
3,8 Chaty Interaktivní plán dopravy   12:40
4,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   12:41
5,2 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   12:43
5,8 Severní Interaktivní plán dopravy   12:44
6,4 Valcha Interaktivní plán dopravy   12:45
9,3 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   12:50
9,9 Lhota Interaktivní plán dopravy   12:52
11,7 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   12:54 V
12,2 Nová Ves Interaktivní plán dopravy 12:55   V