Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Lhota Interaktivní plán dopravy   12:00
0,6 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   12:01
2,1 Lašitov Interaktivní plán dopravy   12:03
3,5 Valcha Interaktivní plán dopravy   12:06
4,1 Severní Interaktivní plán dopravy   12:07
4,7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   12:08
5,3 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   12:09
6,1 Chaty Interaktivní plán dopravy   12:10
7,4 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   12:12
8,5 Čermákova Interaktivní plán dopravy   12:13
9,3 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   12:15
9,8 Bory Interaktivní plán dopravy 12:17