Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   9:35
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   9:35
1,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   9:36
3,8 Chaty Interaktivní plán dopravy   9:40
4,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   9:41
5,2 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   9:43
5,8 Severní Interaktivní plán dopravy   9:44
6,4 Valcha Interaktivní plán dopravy   9:45
9,3 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   9:50
9,9 Lhota Interaktivní plán dopravy   9:52
11,7 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   9:54 V
12,2 Nová Ves Interaktivní plán dopravy 9:55   V