Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   9:38
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   9:38
3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   9:43
3,8 U Letiště Interaktivní plán dopravy   9:45
4,3 Vltava Interaktivní plán dopravy   9:46
4,8 Panasonic Interaktivní plán dopravy   9:47
5,6 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   9:48
6 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   9:49
6,3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   9:50
8,1 Waltrova Interaktivní plán dopravy   9:52
8,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   9:53
9,1 Lábkova Interaktivní plán dopravy   9:54
9,5 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 9:56