Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy   12:38
0,5 Lábkova Interaktivní plán dopravy   12:38
0,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   12:39
1,2 Waltrova Interaktivní plán dopravy   12:40
3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   12:42
3,5 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   12:44
3,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   12:45
4,5 Panasonic Interaktivní plán dopravy   12:46
5,2 Vltava Interaktivní plán dopravy   12:47
5,7 U Letiště Interaktivní plán dopravy   12:49
6,3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   12:51
6,6 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   12:52
8,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   12:55
9 Bory Interaktivní plán dopravy 12:56