Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   11:07
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   11:07
3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   11:12
3,8 U Letiště Interaktivní plán dopravy   11:14
4,3 Vltava Interaktivní plán dopravy   11:15
4,8 Panasonic Interaktivní plán dopravy   11:16
5,6 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   11:17
6 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   11:18
6,3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   11:19
8,1 Waltrova Interaktivní plán dopravy   11:21
8,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   11:22
9,1 Lábkova Interaktivní plán dopravy   11:23
9,5 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 11:25