Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   10:08
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   10:08
3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   10:13
3,8 U Letiště Interaktivní plán dopravy   10:15
4,3 Vltava Interaktivní plán dopravy   10:16
4,8 Panasonic Interaktivní plán dopravy   10:17
5,6 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   10:18
6 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   10:19
6,3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   10:20
8,1 Waltrova Interaktivní plán dopravy   10:22
8,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   10:23
9,1 Lábkova Interaktivní plán dopravy   10:24
9,5 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 10:26