Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy   13:08
0,5 Lábkova Interaktivní plán dopravy   13:08
0,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   13:09
1,2 Waltrova Interaktivní plán dopravy   13:10
3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   13:12
3,5 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   13:14
3,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   13:15
4,5 Panasonic Interaktivní plán dopravy   13:16
5,2 Vltava Interaktivní plán dopravy   13:17
5,7 U Letiště Interaktivní plán dopravy   13:19
6,3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   13:21
6,6 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   13:22
8,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   13:25
9 Bory Interaktivní plán dopravy 13:26