Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   12:37
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   12:37
3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   12:42
3,8 U Letiště Interaktivní plán dopravy   12:44
4,3 Vltava Interaktivní plán dopravy   12:45
4,8 Panasonic Interaktivní plán dopravy   12:46
5,6 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   12:47
6 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   12:48
6,3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   12:49
8,1 Waltrova Interaktivní plán dopravy   12:51
8,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   12:52
9,1 Lábkova Interaktivní plán dopravy   12:53
9,5 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 12:55