Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy   11:09
0,5 Lábkova Interaktivní plán dopravy   11:09
0,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   11:10
1,2 Waltrova Interaktivní plán dopravy   11:11
3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   11:13
3,5 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   11:15
3,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   11:16
4,5 Panasonic Interaktivní plán dopravy   11:17
5,2 Vltava Interaktivní plán dopravy   11:18
5,7 U Letiště Interaktivní plán dopravy   11:20
6,3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   11:22
6,6 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   11:23
8,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   11:26
9 Bory Interaktivní plán dopravy 11:27