Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy   9:39
0,5 Lábkova Interaktivní plán dopravy   9:39
0,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   9:40
1,2 Waltrova Interaktivní plán dopravy   9:41
3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   9:43
3,5 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   9:45
3,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   9:46
4,5 Panasonic Interaktivní plán dopravy   9:47
5,2 Vltava Interaktivní plán dopravy   9:48
5,7 U Letiště Interaktivní plán dopravy   9:50
6,3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   9:52
6,6 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   9:53
8,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   9:56
9 Bory Interaktivní plán dopravy 9:57