Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   9:08
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   9:08
3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   9:13
3,8 U Letiště Interaktivní plán dopravy   9:15
4,3 Vltava Interaktivní plán dopravy   9:16
4,8 Panasonic Interaktivní plán dopravy   9:17
5,6 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   9:18
6 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   9:19
6,3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   9:20
8,1 Waltrova Interaktivní plán dopravy   9:22
8,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   9:23
9,1 Lábkova Interaktivní plán dopravy   9:24
9,5 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 9:26