Detail spoje » Tram 2
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   10:26
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   10:27
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   10:28
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   10:29
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   10:30
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   10:31
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   10:32
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   10:33
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   10:34
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   10:35
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   10:37
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:39
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   10:41
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   10:42
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   10:43
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   10:46
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   10:48
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   10:49
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   10:50
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   10:51
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   10:52
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 10:54