Detail spoje » Tram 2
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   9:11
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   9:12
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   9:13
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   9:14
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   9:15
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   9:16
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   9:17
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   9:18
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   9:19
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   9:20
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   9:22
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   9:24
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   9:26
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   9:27
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   9:28
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   9:31
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   9:33
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   9:34
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   9:35
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   9:36
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   9:37
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 9:39