Detail spoje » Tram 2
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   10:41
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   10:42
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   10:43
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   10:44
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   10:45
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   10:46
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   10:47
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   10:48
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   10:49
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   10:50
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   10:52
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:54
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   10:56
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   10:57
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   10:58
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   11:01
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   11:03
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   11:04
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   11:05
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   11:06
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   11:07
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 11:09