Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Muzeum Interaktivní plán dopravy   5:26
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   5:27
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   5:29
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   5:30
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   5:32
2,9 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   5:33
3,6 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   5:34
4,2 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   5:36
4,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   5:37
5,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   5:38
5,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   5:40
6,9 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   5:42
7,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 5:45  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019