Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Muzeum Interaktivní plán dopravy   5:14
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   5:15
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   5:17
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   5:18
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   5:20
2,9 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   5:21
3,6 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   5:22
4,2 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   5:24
4,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   5:25
5,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   5:26
5,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   5:28
6,9 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   5:30
7,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 5:33  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019