Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   10:10
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   10:11
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   10:13
2,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:15
2,5 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:16
3,1 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   10:17
3,3 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   10:18
4 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   10:20
5,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   10:23
6,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   10:25
6,5 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   10:26
7 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   10:29
7,8 Muzeum Interaktivní plán dopravy 10:32