Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Muzeum Interaktivní plán dopravy   17:16
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   17:17
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   17:20
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   17:22
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   17:24
2,9 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   17:25
3,6 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   17:27
4,2 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   17:29
4,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   17:30
5,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   17:32
5,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:34
6,9 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   17:36
7,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 17:40