Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   5:16
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   5:16
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   5:18
2,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   5:20
2,5 U Družby Interaktivní plán dopravy   5:21
3,1 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   5:22
3,3 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   5:23
4 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   5:25
5,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   5:28
6,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   5:30
6,5 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   5:31
7 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   5:33
7,8 Muzeum Interaktivní plán dopravy 5:36  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019