Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Muzeum Interaktivní plán dopravy   10:31
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   10:32
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   10:35
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   10:36
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   10:38
2,9 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   10:39
3,6 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   10:41
4,2 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   10:43
4,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:44
5,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:45
5,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   10:47
6,9 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   10:49
7,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 10:53