Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Muzeum Interaktivní plán dopravy   5:20
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   5:21
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   5:23
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   5:24
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   5:26
2,9 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   5:27
3,6 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   5:28
4,2 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   5:30
4,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   5:31
5,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   5:32
5,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   5:34
6,9 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   5:36
7,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 5:39  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019