Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   12:29
2,2 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   12:32
2,7 Bory Interaktivní plán dopravy   12:34
3,6 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   12:35
4,3 Šimerova Interaktivní plán dopravy   12:36
5,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   12:38
5,9 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   12:39
6,8 Vodárna Interaktivní plán dopravy   12:41
7,4 Slovany Interaktivní plán dopravy   12:43
7,7 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   12:44
8,3 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   12:45
8,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   12:47
9,5 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   12:48
10,1 U Astry Interaktivní plán dopravy   12:50
10,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   12:51
11,1 Opavská Interaktivní plán dopravy   12:53
11,6 Těšínská Interaktivní plán dopravy   12:54
12 Teplárna Interaktivní plán dopravy   12:55
12,5 Jatky Interaktivní plán dopravy   12:56
12,7 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   12:56
13,1 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   12:57
13,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   12:58
14,5 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   12:59
15,3 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   13:00
16,2 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   13:02
16,8 Okounová Interaktivní plán dopravy   13:04
17,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   13:05
17,9 Komenského Interaktivní plán dopravy   13:07
18,3 Severka Interaktivní plán dopravy   13:08
18,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   13:10
19,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   13:13
20,8 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 13:16