Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   10:01
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   10:02
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   10:04
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   10:08
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   10:09
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   10:10
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   10:11
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   10:13
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   10:15
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   10:16
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   10:16
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   10:17
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   10:18
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   10:18
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   10:21
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   10:22
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   10:23
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   10:25
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   10:26
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   10:28
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   10:30
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   10:31
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   10:33
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   10:34
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   10:36
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   10:38
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   10:40
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   10:41
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   10:43
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   10:43
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   10:48
21,9 U Letiště Interaktivní plán dopravy   10:50
22,4 Vltava Interaktivní plán dopravy   10:51
22,9 Panasonic Interaktivní plán dopravy   10:52
23,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   10:53
24,8 Borská pole Interaktivní plán dopravy 10:55