Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   8:38
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   8:39
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   8:40
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   8:41
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   8:43
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   8:44
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   8:47
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   8:49
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   8:50
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   8:51
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   8:53
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   8:54
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   8:56
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   8:58
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   8:59
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   9:00
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   9:02
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   9:03
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   9:05
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   9:06
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   9:08
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   9:09
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   9:10
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   9:11
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   9:11
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   9:12
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   9:13
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   9:14
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   9:15
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   9:17
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   9:19
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   9:20
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   9:22
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   9:23
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   9:25
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   9:28
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 9:31