Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   9:08
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   9:09
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   9:10
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   9:11
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   9:13
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   9:14
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   9:17
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   9:19
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   9:20
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   9:21
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   9:23
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   9:24
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   9:26
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   9:28
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   9:29
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   9:30
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   9:32
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   9:33
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   9:35
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   9:36
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   9:38
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   9:39
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   9:40
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   9:41
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   9:41
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   9:42
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   9:43
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   9:44
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   9:45
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   9:47
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   9:49
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   9:50
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   9:52
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   9:53
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   9:55
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   9:58
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 10:01