Detail spoje » Bus 30 NP V
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   10:46
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   10:47
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   10:49
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   10:53
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   10:54
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   10:55
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   10:56
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   10:58
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   11:00
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   11:01
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   11:01
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   11:02
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   11:03
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   11:03
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   11:06
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   11:07
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   11:08
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   11:10
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   11:11
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   11:13
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   11:15
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   11:16
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   11:18
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   11:19
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   11:21
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   11:23
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   11:25
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   11:26
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   11:28
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   11:28
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy 11:33  
INFO: jede jen do zastávky quot;Západočeská univerzitaquot;