Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   9:31
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   9:32
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   9:34
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   9:38
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   9:39
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   9:40
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   9:41
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   9:43
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   9:45
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   9:46
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   9:46
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   9:47
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   9:48
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   9:48
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   9:51
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   9:52
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   9:53
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   9:55
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   9:56
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   9:58
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   10:00
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   10:01
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   10:03
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   10:04
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   10:06
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   10:08
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   10:10
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   10:11
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   10:13
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   10:13
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   10:18
21,9 U Letiště Interaktivní plán dopravy   10:20
22,4 Vltava Interaktivní plán dopravy   10:21
22,9 Panasonic Interaktivní plán dopravy   10:22
23,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   10:23
24,8 Borská pole Interaktivní plán dopravy 10:25