Detail spoje » Bus 30 NP V
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   10:16
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   10:17
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   10:19
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   10:23
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   10:24
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   10:25
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   10:26
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   10:28
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   10:30
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   10:31
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   10:31
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   10:32
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   10:33
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   10:33
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   10:36
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   10:37
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   10:38
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   10:40
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   10:41
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   10:43
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   10:45
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   10:46
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   10:48
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   10:49
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   10:51
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   10:53
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   10:55
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   10:56
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   10:58
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   10:58
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy 11:03  
INFO: jede jen do zastávky quot;Západočeská univerzitaquot;