Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   10:59
2,2 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   11:02
2,7 Bory Interaktivní plán dopravy   11:04
3,6 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   11:05
4,3 Šimerova Interaktivní plán dopravy   11:06
5,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   11:08
5,9 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   11:09
6,8 Vodárna Interaktivní plán dopravy   11:11
7,4 Slovany Interaktivní plán dopravy   11:13
7,7 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   11:14
8,3 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   11:15
8,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   11:17
9,5 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   11:18
10,1 U Astry Interaktivní plán dopravy   11:20
10,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   11:21
11,1 Opavská Interaktivní plán dopravy   11:23
11,6 Těšínská Interaktivní plán dopravy   11:24
12 Teplárna Interaktivní plán dopravy   11:25
12,5 Jatky Interaktivní plán dopravy   11:26
12,7 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   11:26
13,1 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   11:27
13,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   11:28
14,5 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   11:29
15,3 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   11:30
16,2 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   11:32
16,8 Okounová Interaktivní plán dopravy   11:34
17,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   11:35
17,9 Komenského Interaktivní plán dopravy   11:37
18,3 Severka Interaktivní plán dopravy   11:38
18,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   11:40
19,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   11:43
20,8 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 11:46